• lisan

HK fag-nsk-bearings.com İthalat Ve İhracat Ltd

bize Ulaşın

Kimlik Doğrulama Türü : yerinde inceleme

İş Tipi : Ticaret şirketi
Ana Ürünler: Rulman, SKF Rulman, NSK Rulman
konum: HK, Çin (Anakara)
Kuruluş Yılı : 2003
Çalışan Sayısı: 50-200 İnsanlar
Toplam gelir : ABD $ 10 Milyon - US $ 50 Milyon
ana Pazarlar : Güney Amerika, Kuzey Amerika
Ortalama Teslim Süresi: 15 gün)

HK fag-nsk-bearings.com İthalat Ve İhracat Ltd 2000 yılında kurulmuş ve duruyor HK kentinde bulunmaktadır .... Çin üretimi ve ekonomik merkezi, Yangtze Nehri Deltası. Biz ABD TIMKEN, Japon NSK olarak rulman üretim yapan birçok ortak girişimler, uzun vadeli işbirliği var. Böylece, sizin için dünya standartlarında kalite ve rekabetçi fiyat ile ürünleri sunmak için konumda bulunmaktadır.

Ürünlerimiz gelen üreticileri hedefleyen, Bilyalı Rulmanlar, Silindirik Makaralı rulmanlar, iğneli rulmanlar, Konik Makaralı Rulmanlar, Eksenel Bilyalı Rulmanlar, Eksenel Silindirik Makaralı rulmanlar, eğik bilyalı rulmanlar (tek sıralı ve çift sıralı) ve Beeline Yataklar kapağı mekanik, haddehane, tekstil, demiryolu, metalurji, maden ve ilgili alanlar olarak sanayi. Ürünlerimiz çeşitli özellikleri ve mükemmel kalitede. Biz bol stok ve deneyime dayanarak kısa sürede özelleştirilmiş rulmanlar ve hizmetleri müşterilerine sunmak için edebiliyoruz. hepsi fag-nsk-bearings.com Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve Afrika ihraç ve yurtdışı pazarlarda iyi bir ün kazanmak vardır.

HK fag-nsk-bearings.com yüksek kaliteli ürünler ve güçlü kapasitesi, insanlaşmış yönetimi, gelişmiş satış ağı temelinde düşünceli hizmetleri yanı sıra, sanayi rulman bizim eşsiz avantaj ile müşterilerine sunabilmek için pozisyon her zaman.
Dahaeksi

Şirket Yeteneği

Ticaret KapasitesiGüney Amerika: 8.00%Kuzey Amerika: 8.00%

Üretim kapasitesiGüney Amerika: 8.00%Kuzey Amerika: 8.00%

Ar-Ge KapasitesiAr-Ge Personeli Sayısı: 5 - 10 KişiTEST MAKİNESİ YATAK